IntimaLase®

IntimaLase® je unikátní, patentovaná laserová technologie Er: YAG pro neinvazivní fototermální zpevnění vaginálního kanálu bez nutnosti řezu. Klinické studie prokázaly, že IntimaLase® je efektivní, snadno proveditelný a bezpečný postup. Indikací pro aplikaci IntimaLase® je syndrom vaginálního uvolnění, tj. ztráta optimálního strukturálního tvaru pochvy. Tento stav obvykle souvisí s nadměrným roztažením vaginálního kanálu při porodu, ale je rovněž součástí procesu přirozeného stárnutí.

Unikátní výhody IntimaLase® Neablativní, minimálně invazivní procedura s laserem Er:YAG IntimaLase® představuje bezpečnější, rychlejší a pro pacienta lépe snášené lékařské ošetření, které neprovázejí komplikace běžné u jiných metod vaginálního zpevňování.

Klinické výsledky prokazují zpevnění vaginálního kanálu, lepší sexuální uspokojení a výrazné zlepšení života pacientky.
Obvykle jsou třeba dvě aplikace. Není třeba žádná zvláštní příprava jak před, tak po zákroku. Pacientka se může okamžitě vrátit ke své běžné každodenní činnosti.

• 95% pacientek hodnotilo změny vaginální těsnosti po léčbě IntimaLase jako výrazné nebo středně dobré zlepšení.
• Průměrné zpevnění vaginálního kanálu po léčbě IntimaLase® činilo 17%.
• Vysoká úroveň spokojenosti pacientek (97%).

Klinické výsledky prokazují, že rychlé a snadné ošetření IntimaLase® je efektivním, neinvazivním postupem bez nežádoucích vedlejších účinků a kontraindikací.